Семінар-практикум "Як любити дітей"

30 лист. 2017
30 листопада 2017 року помічником директора з реабілітаційної роботи Перец О.Ю. був проведений семінар-практикум «Як любити дітей».

30 листопада 2017 року помічником директора з реабілітаційної роботи Перец О.Ю. був проведений семінар-практикум «Як любити дітей», метою якого було осмислення любові як педагогічної категорії; прийняття сучасного освітнього процесу у просторі духовного гуманізму; пошук педагогічних методів та прийомів піднесеної любові до дитини. У семінарі взяло участь 20 педагогів, зокрема вихователів, вчителі, вузькі спеціаліста та помічники вихователів. Виступив з доповіддю «Запобіжна система виховання» священик Української греко-католицької Церкви о. Михайло Станко. Під час семінару-практикуму були висвітлені основні питання системи виховання дітей та викладено основну думку виховання та навчання дітей видатних педагогів сучасності.
«Любов – єдиний спосіб підпорядкувати собі душу людини. Хто кориться іншому з Любові, той вже кориться вимозі власної душі і робить чужу справу своєю...
Потрібно тільки, підходячи до Дитини, бути самому абсолютно чистим в душі», – більше сотні років тому писав К.Д. Ушинський