Семінар-практикум "Любити дітей потрібно всім серцем"

1 бер. 2019
1 березня 2019 року відбувся семінар-практикум "Любити дітей потрібно всім серцем... (за творчістю В. О. Сухомлинського)" за участі батьків учнів початкової ланки та педагогів

1 березня 2019 року вихователем ГПД Перец О.Ю. було проведено семінар-практикум "Любити дітей потрібно всім серцем... (за творчістю В. О. Сухомлинського)" за участі батьків учнів початкової ланки та педагогів. У семінарі взяли участь 25 батьків та педагогів.
Мета семінару-практикуму: пропагувати педагогічні, гуманістичні ідеї В.О. Сухомлинського; знайомити з творами В.О.Сухомлинського, розвивати почуття зосередженості та уваги до змісту художнього твору, сприяти становленню батьківської компетентності шляхом усвідомлення і осмислення механізмів діалогічного спілкування та формування вмінь і навичок конструктивної взаємодії з дітьми у сім’ї; створити в групі більш розкутої атмосфери та покращити взаємодію закладу з батьками.
Семінар-практикум включав:
Реєстрація учасників семінару. Відкриття семінару.
Відео-екскурсія «Серце віддаю дітям»
резентація на тему «Любити дітей потрібно всім серцем… (за творчістю В.О.Сухомлинського)»
Інтерактивна частина семінару-практикуму.
Батьківська кава.