Оздоровлення вихованців НРЦ на термальних басейнах "Теплі води" (с. Велятино)

6 лист. 2019
З метою оздоровлення вихованців навчально-реабілітаційного центру, розвитку інтересу до фізичних занять, пропаганди здорового способу життя, організації цілеспрямованої роботи по зміцненню здоров'я дітей, протягом жовтня 2019 року було організовано відвідування термальних басейнів "Теплі води" в с. Велятино для учнів початкових класів та вихованців дошкільних груп навчально-реабілітаційного центру Хустської РДА Закарпатської області. Було організовано 5 виїздів для 25 учнів та вихованців НРЦ та їхніх батьків.

Було організовано 5 виїздів для 25 учнів та вихованців НРЦ та їхніх батьків.