Проведення аналітичного дослідження

26 січ. 2022
Проведення аналітичного дослідження за темою «Можливості для реалізації соціально-емоційного навчання в рамках реформи «Нова українська школа» ініційовано ГО «Інститут лідерства, інновацій та розвитку» та здійснено у партнерстві з: ГО «ЕдКемп Україна»; ГО «Інститут розвитку освіти»; ГО «Ре: Освіта»; Інститутом вищої освіти НАПН України; Київським університетом імені Бориса Грінченка; Українським центром оцінювання якості освіти. Загалом у дослідженні взяли участь 3657 осіб (з них 3237 педагогічних працівників/-ниць і 420 керівників/-ниць закладів освіти), які представляли: 409 закладів освіти, що були відібрані за допомогою простого випадкового відбору за репрезентативною вибіркою; 20 закладів, розташованих на лінії розмежування, відібраних методом простого випадкового відбору; 26 закладів, що беруть участь в експерименті з соціально-емоційного та етичного навчання, що вже другий рік здійснює EdCamp Ukraine.

План реалізації проєкту на 2021/2022 навчальний рік

Зміст роботи

Строк виконання

1.

Проаналізувати філософську, педагогічну, психологічну літературу і наявну програму соціально-емоційного і етичного навчання з метою створення актуального організаційно-педагогічного забезпечення

2.

Визначення класів для впровадження Експерименту

Альбрех М. С.

3.

Вивчення готовності педагогів до здійснення експериментальної діяльності

Вересень-жовтень

4.

Забезпечення підвищення професійної компетентності та кваліфікації педагогічних працівників закладу шляхом використання різноманітних форм методичної роботи з формування м’яких навичок в учнівства шляхом використання технологій соціально-емоційного та етичного навчання:

• групові та індивідуальні консультації;
  • фокус-групи;
  • динамічні групи;
  • засідання методичних об’єднань

Гринюк В. В.