1 червня-перший день літа, у який відзначається Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2022
Міжнародний день захисту дітей це свято нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

1 червня-перший день літа, у який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни...
Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти- це щирість і відвертість, це диво, яке наповнює життя кожного дорослого радістю, теплотою, сенсом. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.
Учні початкових класів долучилися до цього свята дистанційно, намалювавши малюнки на тему: «Діти і мир». 	<br clear='all'/>
<br/>
	<div class=Назад