Свято Доброти у навчально-реабілітаційному центрі Хустської РДА

4 груд. 2015
У навчально-реабілітаційному центрі 3 грудня 2015 року відзначили свято Доброти

3 грудня 2015 року у навчально-реабілітаційному центрі Хустської РДА відбулося незвичайне свято – свято Доброти.

Затишні приміщення, педагоги зустрічали гостей, які прийшли на свято до діти з особливими освітніми потребами. Це свято доброти, поваги, самоповаги, бережного ставлення один до одного дітки чекали з нетерпінням, адже завжди раді новим друзям та подарункам.

Звичайно, гості не прийшли з порожніми руками. Зі своїми концертними номерами – танцями та піснями – до вихованців навчального закладу завітали хореографічний колектив Хустської гімназії-інтернату «Ластівочка», учні ЗОШ І-ІІ ст. з угорською мовою навчання, вихованці Хустської школи мистецтв Максим (скрипка) та Андрій (сопілка) Рокосовик і Тимофій Чол (саксофон). Маленькі господарі навчального центру теж здивували своїх відвідувачів цікавими виступами. Зокрема, виконання віршиків та пісень присутнім подарували Олексій Філіп, Станіслав Дулкай, Йосип Гозош, Габріелла Кухтіна, Оттіло Штремпель, Максим Крицак, Михайло Попович та Віталій Рошко.

І подарунків цього дня було безліч. Серед них і проектор від добродійника, і музичний центр від народного депутата Валерія Лунченка, який приніс його помічник Володимир Кричфалушій, і цікаві розмальовки та казочки від вихованців інших шкіл.

Вдячні всім гостям за щирість та доброту ваших сердець!