В навчально-реабілітаційному центрі Хустської РДА відзначили свято Миколая

18 груд. 2015
Сьогодні, 18 грудня 2015 року в навчально-реабілітаційному центрі відзначили свято Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усіх дітей. І з особливим нетерпінням чекали цього дня вихованці центру. Затишні приміщення, святковий настрій вихованців зустрічали сьогодні гостей, зокрема з Хустської адміністрації та Карпатського інституту підприємництва університету «Україна». Студенти підготували та виступили з виставою «Коли святий Микола з небес на землю йде».

Маленькі господарі навально-реабілітаційного центру теж здивували своїх відвідувачів цікавими виступами. Зокрема, виконання віршиків та пісень присутнім подарували учні підготовчого та 1-4 класів. Завершальною стала пісня до святого Миколая «Ой хто, хто Миколая любить», виконана спільно учнями центру та студентами університету.

На свято також завітали гості з адміністрації, зокрема очільник Хустської РДА Назарій Івнович Павлій, начальник відділу освіти Хустської РДА Павло Павлович Русин та головний спеціаліст відділу освіти Ольга Федорівна Копцош. Йдучи до закладу, зустріли по дорозі Миколая, який передав солодкі подарунки та найщиріші побажання для вихованців центру.

Тож продовжуймо цю гарну традицію, обдаровуймо одні одних добром і любов'ю та нехай у всіх повсякчас і щоденно очі світяться радістю та щастям, а великий Чудотворець вселяє в наші душі надію і віру на краще майбутнє!