Подарунки до дня Святого Миколая!

8 груд. 2023
До дня Святого Миколая до діток Навчально-реабілітаційного центру завітали учні з педагогами Хустська школа № 1 імені Августина Волошина та Хустський багатопрофільний ліцей ім.І. Магули з виступами, піснями, танцями та смачними і корисними подарунками.

Дива трапляються. І найбільше в них вірить саме малеча. Так, напередодні Дня Святого Миколая до діток Навчально-реабілітаційного центру завітали учні з педагогами Хустська школа № 1 імені Августина Волошина та Хустський багатопрофільний ліцей ім.І. Магули з виступами, піснями, танцями та смачними і корисними подарунками. Малеча віддячила їх теплими оплесками та щирими обіймами.
✨Також дітки отримали солодкі подарунки та фрукти від добродіїв з великим серцем Михайла, Анни та Крулька Василя Івановича.