8 груд. 2023

Подарунки до дня Святого Миколая!

До дня Святого Миколая до діток Навчально-реабілітаційного центру завітали учні з педагогами Хустська школа № 1 імені Августина Волошина та Хустський багатопрофільний ліцей ім.І. Магули з виступами, піснями, танцями та смачними і корисними подарунками.
25 лист. 2023

З 20 по 24 листопада у Навчально-реабілітаційному центрі пройшов "Тижлень знань з основ безпеки життєдіяльності". Найбільша цінність – людина, її життя та здоров’я.

З 20 по 24 листопада у Навчально-реабілітаційному центрі пройшов "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності". Найбільша цінність – людина, її життя та здоров’я.
24 лист. 2023

23 листопада вихователем Іриною Туряницею було проведено виховну годину "Щаслива родина - щаслива дитина

17 лист. 2023

Тиждень доброти. П'ятниця, 17 листопада День посмішки і гарного настрою

П'ятниця, 17 листопада День посмішки і гарного настрою
16 лист. 2023

Тиждень доброти. Четвер, 16 листопада. День толерантності та милосердя

Четвер, 16 листопада. День толерантності та милосердя
15 лист. 2023

Тиждень Доброти❤️ Середа, 15 листопада День радості і вдячності ✨ «Робіть добро для радості, для щастя»✨

14 лист. 2023

Тиждень доброти.

День духовності і любові "Добро починається з тебе" ❤️ Акція милосердя "Обійму безкоштовно"
13 лист. 2023

Тиждень доброти ❤️ Понеділок, 13 листопада

13 лист. 2023

13 листопада у дошкільній ланці НРЦ відбулася осіння розвага. До вихованців завітала головна героїня свята- щедра Осінь. Були і казкові персонажі: лисичка, зайчик, їжачок
6 лист. 2023

Навчально-реабілітаційний центр Хустської міської ради з двома сотнями інших українських закладів освіти долучилася до міжнародного ДоСЕН.