17 лист. 2021

Протипожежні тренування у НРЦ

В рамках "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" в Навчально-реабілітаційному центрі були проведені протипожежні тренування - навчальну евакуацію учнів, вихованців та працівників з приміщень навчального закладу (17.11.2021 року о 9.45 год.)
30 лист. 2020

Тиждень математики

З 23 по 27 листопада в Навчально-реабілітаційному центрі був проведений «Тиждень математики»
26 бер. 2020

Про організацію роботи НРЦ під час карантину

Про організацію роботи НРЦ під час карантину та проведення дистанційного навчання
10 лист. 2019

НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ХУСТСЬКОЇ РДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ПІЛОТНОМУ ПРОЄКТІ

В Україні з листопада стартував пілотний проєкт із впровадження у школах системи соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН або SEE Learning)
6 лист. 2019

Оздоровлення вихованців НРЦ на термальних басейнах "Теплі води" (с. Велятино)

З метою оздоровлення вихованців навчально-реабілітаційного центру, розвитку інтересу до фізичних занять, пропаганди здорового способу життя, організації цілеспрямованої роботи по зміцненню здоров'я дітей, протягом жовтня 2019 року було організовано відвідування термальних басейнів "Теплі води" в с. Велятино для учнів початкових класів та вихованців дошкільних груп навчально-реабілітаційного центру Хустської РДА Закарпатської області. Було організовано 5 виїздів для 25 учнів та вихованців НРЦ та їхніх батьків.
2 вер. 2019

Перший дзвоник 2019

Перший дзвоник 2019 у навчально-реабілітаційному центрі
19 трав. 2019

Участь у ХІ Міжнародному фестивалі "Долина нарцисів"

Учні навчально-реабілітаційного центру взяли участь у ХІ Міжнародному фестивалі "Долина нарцисів"
13 трав. 2019

Долина нарцисів

Учні початкової ланки відвідали Долину нарцисів у Карпатському біосферному заповіднику.
2 трав. 2019

Великодній тиждень

У навчально-реабілітаційному центрі з 22 квітня по 4 травня 2019 року відбулося ряд заходів до святкування "Великоднього тижня"
1 бер. 2019