28 груд. 2018

Новорічно-різдвяне свято "Вифлеємське диво"

28 грудня 2018 року відбулось новорічно-різдвяне свято "Вифлеємське диво", де учні початкових класів брали активну участь у новорічних іграх, розвагах.
19 груд. 2018

Свято Миколая

19 грудня 2018 року у навчально-реабілітаційному центрі відбулось свято Миколая. Під час свята педагоги виступили з ляльковою виставою "Святий Миколая, до нас завітай", а вихованці Центру порадували присутніх віршами та піснями.
26 жовт. 2018

Свято "Квіти осені"

26 жовтня у навчально-реабілітаційному центрі відбулося свято "Квіти осені", в я кому взяли участь учні початкової ланки
1 черв. 2018

Спортивне свято "Спортивна родина - здорова дитина"

1 червня 2018 року до Міжнародного дня захисту дітей було організоване спортивне свято "Спортивна родина - здорова дитина" за участю учнів підготовчого та 1-А класів, а також їхніх батьків. Всі активно брали участь у змаганнях, естафетах, гарно провели час у шкільному родинному колі!
3 трав. 2018

Спортивне свято "Подорож у країну здоров'я"

3 травня 2018 року відбулось спортивне свято "Подорож у країну здоров'я", у якому взяли учні 2-3-х класів навчально-реабілітаційного центру та вихователі.
29 груд. 2017

Час робити добрі справи!

З добрих справ та позитивних емоцій розпочався новорічний час у навчально-реабілітаційному центрі. Для гармонійного розвитку дитини дуже важливо, щоб вона росла в атмосфері доброти і радості. Необхідно, аби діти усвідомлювали: взаємини людей – велика цінність, їх треба всіляко підтримувати й збагачувати. Слід учити дітей розуміти стан іншої дитини, поважати її почуття, рахуватися з її інтересами.
30 лист. 2017

Семінар-практикум "Як любити дітей"

30 листопада 2017 року помічником директора з реабілітаційної роботи Перец О.Ю. був проведений семінар-практикум «Як любити дітей».
29 лист. 2016

Спорт єднає всіх

29 листопада 2016 року відбулося спортивне свято "Спорт єднає всіх" з учнями 1-А та 4-А класу навчально-реабілітаційного центру Хустської РДА Закарпатської області.
1 лип. 2016

Літній калейдоскоп

Літо - чудова пора. Багато сонця, радості, відпочинку. Зробити життєдіяльність дітей оптимально активною, насиченою різноманітними видами діяльності влітку, а отже цікавою і корисною – це основне завдання, що стоїть перед педагогами нашого закладу.
23 лют. 2016

Семінар-практикум 23.02.2016 р.

23 лютого 2016 року відбувся семінар-практикум педагогів навчально-реабілітаційного центру та заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл району на тему: " Організація навчально-виховного процесу для дітей з особливими освітніми потребами"