28 груд. 2015

Новий рік 2016

25 грудня 2015 року в навчально-реабілітаційному центрі Хустської РДА відбувся новорічний ранок на тему: "Новорічний колобок", де учні початкових класів поставили виставу, співали, танцювали разом з казковими героями, читали вірші Діду Морозу та Снігурочці за що й отримали чудові подарунки. Батьки та учні отримали багато позитивних вражень від новорічного свята.
18 груд. 2015

В навчально-реабілітаційному центрі Хустської РДА відзначили свято Миколая

Сьогодні, 18 грудня 2015 року в навчально-реабілітаційному центрі відзначили свято Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усіх дітей. І з особливим нетерпінням чекали цього дня вихованці центру. Затишні приміщення, святковий настрій вихованців зустрічали сьогодні гостей, зокрема з Хустської адміністрації та Карпатського інституту підприємництва університету «Україна». Студенти підготували та виступили з виставою «Коли святий Микола з небес на землю йде».
4 груд. 2015

Свято Доброти у навчально-реабілітаційному центрі Хустської РДА

У навчально-реабілітаційному центрі 3 грудня 2015 року відзначили свято Доброти
16 лист. 2015

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 09 по 15 листопада 2015 року в навчально-реабілітаційному центрі Хустської РДА Закарпатської області був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого проведені різноманітні заходи, виховні заняття, години спілкування щодо безпечної поведінки дітей на дорогах.
28 жовт. 2015

Свято осені 2015

23 жовтня 2015 року відбулось свято осені, яке провели педагоги та учні початкової ланки навчально-реабілітаційного центру Хустської РДА Закарпатської області.
22 вер. 2015

Районна спартакіада 2015

У суботу 19 вересня 2015 року на хустському стадіоні «Карпати» пройшла районна спартакіада працівників освіти. У спортивному заході взяли участь представники закладів освіти району, зокрема вперше працівники навчально-реабілітаційного центру Хустської РДА Закарпастької області. Спартакіада проводилась з метою розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед працюючих систем та популяризації фізичної культури, пропаганди здорового способу життя.
20 січ. 2015

Щедрування на Водохреща