22 лют. 2023

Міжнародний День рідної мови

У Навчально- реабілітаційному центрі було проведено виховний захід з учнями початкової ланки на тему: «Що за диво - наша мова»
15 лют. 2023

Свято - Стрітення Господнє

Виховний захід для учнів 2-А класу на тему "Стрітення Господнє".
19 груд. 2022

19 грудня - чарівне свято Святого Миколая

Чарівний і довгоочікуваний день Святого Миколая - найулюбленіше свято дітей. Це свято - прекрасний шанс впустити у свій дім казку і насолоджуватися нею.
17 лист. 2022

Подорож планетами з Маленьким принцом

Учні Навчально-реабілітаційного центру поринули разом з вихователем Оленою Перец у казковий світ емоційних відкриттів, подорожуючи разом з Маленьким принцом по різних казкових планетах.
9 лист. 2022

9 листопада - День писемності!

Педагоги та учні Навчально-реабілітаційного центру у День писемності української мови щиро вітають усіх зі святом.
6 жовт. 2022

Всесвітній день тварин

Учні Навчально-реабілітаційного центру долучилися до участі у ІІІ Міжнародному уроці доброти про гуманне та відповідальне ставлення до бездомних тварин.
23 вер. 2022

Всесвітній День Миру!

21 вересня - всесвітній день Миру. День Миру - особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками. Тому, сьогодні у нас відбувся виховний захід до свята Миру, а також флешмоб від учнів молодших класів.
1 вер. 2022

1 вересня - День знань і старту нового навчального року

Ось і настав цей чудовий день. 1 вересня - День знань і старту нового навчального року.
31 серп. 2022

Проведення навчання з підготовки учасників освітнього процесу в надзвичайній ситуації

Сьогодні у Навчально-реабілітаційному центрі було проведено навчання з підготовки учасників освітнього процесу в надзвичайній ситуації,
24 серп. 2022