30 жовт. 2023

Методичне об'єднання вчителів, асистентів вчителя та вихователів початкової ланки

27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Педагогічний колектив Навчально-реабілітаційного центру долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності - 2023 з нагоди Дня української писемності та мови.
26 жовт. 2023

Свято Осені

26 жовтня у нашому закладі відбулося свято Осені "Йде осінь золотава з маленьким кошиком вогню", яке підготувала вихователь 4-А класу Туряниця І.М
5 жовт. 2023

Учні НРЦ приймають участь в обласних змаганнях з легкої атлетики

1 вер. 2023

Сьогодні в Навчально- реабілітаційному центрі Хустської міської ради було проведено свято Першого Дзвоника.

11 квіт. 2023

Навчально-реабілітаційний центр Хустської міської ради продовжує набір учнів до першого класу (віком від 6 до 8 років) на 2023-2024 навчальний рік

Навчально-реабілітаційний центр Хустської міської ради продовжує набір учнів до першого класу . Також проводиться додатковий добір учнів 2-3-х класів (2-3 дітей) (віком від 6 до 8 років) на 2023-2024 навчальний рік
15 бер. 2023

Сьогодні, 15 березня, на Красному полі біля Хуста, відзначили 84-ту річницю з дня проголошення незалежності Карпатської України та вшанували подвиг її Героїв.

14 бер. 2023

НРЦ розпочинає набір учнів до першого класу

14 бер. 2023

Відкритий виховний захід для учнів і батьків 4 - А класу

"Дружня родина - щаслива дитина. Щаслива дитина - могутня країна!". Саме під такою темою відбувся відкритий виховний захід для учнів і батьків 4 - А класу, який провела вихователь Марина Газуда.
27 лют. 2023

Вшанування пам‘яті Лесі Українки

27 лютого учні Навчально-реабілітаційного центру вшанували пам‘ять славетної жінки - Лесі Українки . Виховні години пройшли під гаслом: «Собі ім‘я свого народу Навіки, як вона, візьми»