16 черв. 2022

Свято останнього дзвоника!

Сьогодні, 16 червня, був чудовий і незабутній день! Адже сонце дитячих посмішок світило дуже яскраво!
1 черв. 2022

1 червня-перший день літа, у який відзначається Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей це свято нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.
27 трав. 2022

Похід на вершину Хустського замку

Сьогодні гості нашого закладу мали змогу піднятись на вершину замкової гори, де відкривається мальовничий і захоплюючий краєвид
24 трав. 2022

День вишиванки в НРЦ

У третій четвер травня традиційно відзначається День вишиванки. З нагоди свята 19 травня 2022 року в нашому Центрі відбувся святковий захід "День вишиванки: історія свята та цікаві факти".
17 трав. 2022

Поїздка на страусину ферму

Гості НРЦ відвідали страусину ферму у м.Хусті
17 трав. 2022

Екскурсія на Долину нарцисів

Сьогодні ми мали чудову можливість відвідати разом з гостями нашого Центру казкову білосніжну галявину - Долину нарцисів.
5 трав. 2022

Гуманітарна допомога від друзів з Голландії

У рамках співпраці з нашими друзями з Голландії, ми отримали гуманітарну допомогу (продуктів харчування, речей першої необхідності, засобів гігієни та миючих засобів тощо).
26 січ. 2022

Проведення аналітичного дослідження

Проведення аналітичного дослідження за темою «Можливості для реалізації соціально-емоційного навчання в рамках реформи «Нова українська школа» ініційовано ГО «Інститут лідерства, інновацій та розвитку» та здійснено у партнерстві з: ГО «ЕдКемп Україна»; ГО «Інститут розвитку освіти»; ГО «Ре: Освіта»; Інститутом вищої освіти НАПН України; Київським університетом імені Бориса Грінченка; Українським центром оцінювання якості освіти. Загалом у дослідженні взяли участь 3657 осіб (з них 3237 педагогічних працівників/-ниць і 420 керівників/-ниць закладів освіти), які представляли: 409 закладів освіти, що були відібрані за допомогою простого випадкового відбору за репрезентативною вибіркою; 20 закладів, розташованих на лінії розмежування, відібраних методом простого випадкового відбору; 26 закладів, що беруть участь в експерименті з соціально-емоційного та етичного навчання, що вже другий рік здійснює EdCamp Ukraine.
26 січ. 2022

НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПІЛОТНОМУ ПРОЄКТІ

Усі ми прагнемо щастя та успіху для наших дітей. Усі ми хотіли б, щоб у суспільстві панували здорові стосунки, взаємоповага та співпраця. Підґрунтям для цього мала б стати якісна і доступна для кожного освіта.
19 лист. 2021

З 15 по 19 листопада 2021 року у Навчально-реабілітаційному центрі був проведений Тиждень знань з основ життєдіяльності

Врамках проведення "Тижня з основ безпеки життєдіяльності" були проведені виховні години, інтерактивні заняття, тематичні прогулянки, метою яких є допомогти сформувати в учнів та вихованців свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.